Kurumsal

Firmamız 1967 yılında İZMİR'de Timuçin ve Süerden İŞGÜZERER TARAFINDAN Traktör, Kamyon, Ticari Araç ve İş makinalarına yedek parça üretimi ve ticareti için kurulmuştur. Firmamız ERD ve ERDEMGİLLER olarak iki tescilli marka yaratmıştır. Ulusal ve Uluslararası pazarlarda kalitesi, sürekliliği ile üretim ve pazarlamada tercih edilir hale gelmiştir. 30 yılı aşkın süredir ihracat yapan firmamız, üretiminin %70'ini ihraç etmektedir. Firmamız üretim ve pazarlamada ; . Su Devirdaimi, Krank Kasnağı, Kayış Gergisi . Fren sistem Parçaları . Debriyaj Sistem Parçaları . Amortisörler . Ve Kabin Krikosunda ihtisaslaşmış ve çeşitliliğe sahiptir. Başarı formülümüz, Kalite&Servisin mükemmel karışımı ve bunu yaparken müşteri taleplerini öncelikli olarak göz önünde tutmaktır.

MİSYONUMUZ

Toplum ve çevreye zarar vermeyen materyallerin kullanıldığı ürünleri üretmek ve pazarlamak, üniversite ve bilimsel topluluklara organize olmak, çalışanların eğitimine önem veren ve geliştiren, teknolojiye ayak uyduran ve müşteri odaklı çalışan Ulusal ve Uluslararası marka bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Otomotiv ve Endüstriyel Tarım sektöründe Ulusal ve Uluslararası pazarlarda yedek parça üretimi ve pazarlamasında lider bir marka olmaktır.